Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzaje opakowań, jakie produkuje Opakomar

Typy opakowań, które produkuje Opakomar są przeróżne, dzięki czemu klienci z chęcią decydują się na to, żeby zamówienia zrealizować dokładnie w takim sklepie, gdyż wiedzą, iż mają okazję zamówić te pudełka ozdobne, które będą spełniały ich oczekiwania. Oferta obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od tego, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, że będą one wykonane wzorcowo i w niedługim czasie. Rodzaj opakowania zależy przede wszystkim od tego, co ma się w nim znajdować. Pudełka są zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejone są kolorowym papierem.

Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki albo magnes. Grubość boku to mniej więcej 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Najmniejsze zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk. Pudełka są natychmiastowo gotowe do wykorzystania i nie ma potrzeby ich składać. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze oraz ukazują profesjonalizm marki, jaka w nie zainwestuje. Mogą być oklejane jednokolorową albo wielokolorową okleiną zewnątrz. Rozmiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są opublikowane w katalogu, ale też można decydować się na składanie zamówienia spersonalizowanego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Opakowania z logo mogą być wykonane dowolnymi metodami: hot stampingu, sitodruku albo offcetu. Interesująco wyglądają opakowania okładkowe z magnesem. Podany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, aby równocześnie były eleganckie i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY