Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Katalog produktowy marki PONITAS: różne wzory podłóg wykładzinowych obiektowych i w magazynach

PONITAS realizuje profesjonalny montaż wykładzin do dowolnych miejsc. Często eksperci będą zajmować się montażem w obiektach biurowych oraz w hotelach, lecz mają możliwość także zrobić wykładziny przemysłowe. Brygada posiada niemałe doświadczenie, czyli poszczególne świadczenia zrobione są w krótkim czasie oraz schludnie.

Każdorazowo, w czasie montaż wykładzin biurowych zostaje utrzymany czas podawany klientowi. Praca rozpoczyna się od właściwego opracowania posadzki do zamontowania listew przy podłogach, niezależnie od tego, jakiego są one typu. PONITAS realizuje usługi na terenie całej Polski. Do zadań użyte są tworzywa firmowe lub takie, które wybiera właściciel obiektu. Ze względu na to, że wszystko zrobione jest nad wyraz dbale, posadzka na pewno będzie w doskonałym stanie przez długi czas.

Zleceniodawcy mogą oczekiwać na merytoryczne porady po stronie monterów, jacy zasugerują, jak każdego dnia zadbać o konkretną wykładzinę w obiekcie, żeby jak najdłużej była trwała a także wyglądała estetycznie. Propozycja usługowa PONITAS zawiera spory wybór motywów dekoracyjnych, dopasujących się w każdą stylizację wnętrz. Nie ma tutaj znaczenia, czy będzie chodziło o pomieszczenia mieszkalne, biurowe, hotelowe, przemysłowe, czy w obiektach handlowych. Przykładowe z realizacji można zobaczyć na stronie internetowej, jak i bezzwłocznie znaleźć dane do kontaktu z przedstawicielami PONITAS, aby przedstawić im swoje oczekiwania.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY